Písecký víkend módy a designu

Písecký víkend módy a designu je oslavou české módy, udržitelné výroby a poctivého řemesla. Funguje na principech vzájemné podpory a spolupráce v rámci české designové scény. Je nám ctí být součástí. Přijeďte si s námi v pátek užít atmosféru módní přehlídky, kde vám představíme naši nejnovější kolekci jaro/léto 2024, kterou si následně můžete pořídit v sobotu na design marketu, kde vám budeme po celou dobu k dispozici. Pomůžeme vám s výběrem, poradíme, jak daný kousek stylovat a pokud budete potřebovat jakékoliv úpravy tak i to spolu na místě vyřešíme. Můžete se těšit na trendy svetry v kombinaci se širokými kalhotami nebo pouzdrovou sukní ve stejných odstínech. Nebudou chybět naše ikonické kabátové vesty, nové střihy sukní, tílek nebo třeba šaty, které jsme kombinovaly s krajkou a mnoho dalších letních kousků.

Palackého sady, Písek

17.5. módní přehlídka, 18.5. Design market

17.5. 19:30, 18.5. 10:00 - 20:00

Třetí ročník této úžasné akce zahajuje páteční módní přehlídka v kulturním domě v Písku, která  nemá, díky své jedinečné koncepci, obdoby. Ve svébytných blocích se divákům odprezentuje tvorba módních značek tvořících na udržitelných principech. Ambasadorkami letošního ročníku jsou vítězka StarDance Darija Pavlovičová a herečka Natálie Halouzková.

Na sobotním trhu budou k vidění a zakoupení oděvy, módní doplňky, přírodní kosmetika, svíčky, mýdla, dekorace, hračky a mnohé další. Gastro zóna nabídne dobroty z lokálních surovin a návštěvníci si pochutnají na skvělé kávě, prvotřídním vínu, proseccu a masových i vegetariánských lahůdkách. Čeká je také bohatý kulturní program v podobě pěveckých a hudebních vystoupení, tématických workshopů a zábavných aktivit pro děti.