O nás

Jamie a jak to všechno začalo?

Seznámily jsme se v jedné pražské advokátní kanceláři, kde jsme pracovaly a kde i nadále obě působíme a jako kolegyně jsme si hned od počátku padly do noty. V době covidu jsme najednou měly trochu více času na své koníčky. Rády relaxujeme nejen u sportu, ale i u kreativní činnosti a nejrůznější manuální práce, a to byl ten okamžik, kdy jsme si řekly, že si zkusíme navrhnout teplákovky a nějaké teplákové šaty. Vybírání látek, barev, tvorba střihů a celá kreativní produkce se pro nás stala příjemným únikem z konzervativního prostředí kanceláře. Naše teplákovky od nás pak chtěly ušít naše kamarádky, a nakonec jsme si řekly: „Tak jo, založíme si značku“

Za začátku to bylo těžké. Každý začátek podnikání je složitý. Nic není zadarmo, takže pracovitost, pokora a vytrvalost byla rozhodně potřeba. Začínaly jsme v době covidu, a to jsme nikdo nevěděl, co bude za měsíc, ale nás nic nezastavilo. Obě jsme povahou bojovnice a věřily jsme, že když na sobě budeme makat, tak se vše jednou k dobrému obrátí.

Postupně jsme si vytvořily skvělý tým lidí, který s námi na naší tvorbě pracuje, pomáhá nám a všechny nás to neskutečně baví. Všechno si navrhujeme samy, a i když nejsme v oboru vyučeny, naší pílí a pracovitostí se posouváme s každou kolekcí dál.

Móda nás moc baví, je naším největším koníčkem a náš sen ji tvořit, se stává skutečností. Snažíme se držet krok s trendy, ale určitě jim úplně nepodléháme, protože vždy klademe důraz především na pohodlí a udržitelnost. Chceme, aby náš model měli naši zákazníci ve svém šatníku několik sezón a mohli ho různě doplňovat a kombinovat třeba s našimi novinkami. Vždy na to myslíme při tvorbě nové kolekce, jestli se daný kousek hodí k našim stávajícím modelům.

Naší motivací jsou naši spokojení zákazníci. Jsme ženy, které ví, co nám sluší a takovou módu přinášíme našim zákaznicím. Při navrhování dbáme především na to, aby jednotlivé modely byly pohodlné, kvalitně zpracované, variabilní, jednoduše kombinovatelné a dlouhodobě nositelné. Naší snahou je tvořit zákaznicím základ kvalitního šatníku, který jim vydrží léta.

Kdo za tím vším stojí?

Jana a Míša… dvě ženy, které spojuje především velké pracovní nasazení až workoholismus, smysl pro pořádek, organizační schopnosti, ale také smysl pro humor a pohled na svět. Umíme jedna druhou nakopnout a zároveň vycítit, kdy potřebujeme pauzu. Tvoříme tým, kdy jedna druhou skvěle doplňujeme, a ještě se u toho dobře bavíme.

Jana

Móda jí moc baví, je jejím největším koníčkem a její sen tvořit ji skrz Jamie se začíná stávat skutečností.

Michala

Jamie je její vášní, koníčkem a únikem od každodenní pracovní i rodinné rutiny. Věří, že člověk může dělat cokoliv, pokud má vůli učit se novým věcem, píli, vytrvalost a odvahu.